Wyświetl pojedynczy post
SLV
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 14.01.2016, 13:04
A ja jestem ciekaw, choć nieszczególnie zależy mi żeby życie to zweryfikowało, jakby Polacy (naród a nie rząd) zachowali się w obliczu napływu tej brudnej zarazy. Mam przeczucie i nadzieję, że byłoby "gorąco".

Wiem tylko to, że za rządów PO było by tak jak w Niemczech i w krajach skandynawskich.
Odpowiedz cytując