|
A ja jestem ciekaw, choć nieszczególnie zależy mi żeby życie to zweryfikowało, jakby Polacy (naród a nie rząd) zachowali się w obliczu napływu tej brudnej zarazy. Mam przeczucie i nadzieję, że byłoby "gorąco".
Wiem tylko to, że za rządów PO było by tak jak w Niemczech i w krajach skandynawskich.
|