szprotson napisał(a):

|
wole Małego na 3 lata niz Krzywejajo czy Cywke a o Jankesie nie wspominając.
|
Wiadomo, ale problem polega na tym, że to nie kwestia "wolę", bo wyboru niestety nie mamy. Jankesa może jeszcze uda się opchnąć, niech wróci do biedaszybu z Chorzowa. Rafael to raczej opcja na rozwiązanie kontraktu, bo jego nikt nie weźmie.