Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72323
Stary 14.01.2016, 12:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wole Małego na 3 lata niz Krzywejajo czy Cywke a o Jankesie nie wspominając.

Wiadomo, ale problem polega na tym, że to nie kwestia "wolę", bo wyboru niestety nie mamy. Jankesa może jeszcze uda się opchnąć, niech wróci do biedaszybu z Chorzowa. Rafael to raczej opcja na rozwiązanie kontraktu, bo jego nikt nie weźmie.
Odpowiedz cytując