Wytłumaczcie mi ludzie, bo ja chłopak ze wsi i nie kumam, jak to możliwe, że:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spole...szlosc-ameryki
Przecież pary ten samej płci nie mają potomstwa! (surogatki to już "trzecia" osoba)
Inna jest sprawą, co kto robi prywatnie. Jednak, gdy w ten sposób o demografii wyraża się prezydent i twierdzi, że tak ma wyglądać przyszłość USA, to - Boże ratuj!
