emj10 napisał(a):

|
Żadnych emocji. Prosty werdykt. Na punkty Wilder.
|
Optymista
Jak dla mnie w tej walce bez KO, TKO sie nie obejdzie. Bambo ma niesamowite jebniecie i jest w stanie poskladac kazdego ale cos za cos - kuleje u niego strasznie obrona i w tym upatrywalbym jakiekolwiek szanse dla Szpilki ale nie na punkty. Wilder znowu jest za glupi zeby wykorzystac swoje warunki i spokojnie Szpilke wypunktowac. On sie nie ".......i w tancu" i zawsze idzie w strone nokautu i tak jak wczesniej pisalem, jakas skuteczna kontra ze strony Szpilki to jego jedyna szansa.