Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
18282
13.01.2016, 14:09
Szajba_
napisał(a):
juz podpisal, z Pogonia
No to źle... Ciekawe co z tym Lewandowskim, czy będą go tam chcieli - bo na pewno mają lepszy budżet niż my, nie mówiąc o aktualnym projekcie sportowym...
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer