Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18282
Stary 13.01.2016, 14:09
Szajba_ napisał(a):Wyświetl post
juz podpisal, z Pogonia
No to źle... Ciekawe co z tym Lewandowskim, czy będą go tam chcieli - bo na pewno mają lepszy budżet niż my, nie mówiąc o aktualnym projekcie sportowym...
Odpowiedz cytując