Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34634
Stary 13.01.2016, 11:55
Petru chce by finansować partie 1 do 1. Czyli jedna złotówka dana przez członka z partii będzie dawana druga ze skarbu państwa. Więc nowoczesna ma najbogatszych członków w raz po w swych strukturach wiec najwięcej kasy będą dostawać.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0