MłodePokolenie napisał(a):

To jest ta sama branża, ten sam rynek, konkurencja, uwierz mi, że totolotek by na wcześniejsze rozwiązanie umowy nie poszedł, to byłby marketingowy strzał w kolano dla nich będąc wypartymi przez konkurencje.
Co do picasso, to myślisz, że czekaliby na nas pół roku? Widać, że chcą ruszyć z reklamami, kampaniami, marketingiem już teraz niebawem.
|
umowa jeszcze nei podpisana zapewne wiec mozna przyjąć że styczeń za nami.zostana tylko cztery miesiace.i też je można wykorzystac marketingowo.a poza tym to nie wiadomo czy chodzi o STS więc na razie nie ma co 'gdybać"