Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11167
Stary 12.01.2016, 21:54
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
To jest ta sama branża, ten sam rynek, konkurencja, uwierz mi, że totolotek by na wcześniejsze rozwiązanie umowy nie poszedł, to byłby marketingowy strzał w kolano dla nich będąc wypartymi przez konkurencje.

Co do picasso, to myślisz, że czekaliby na nas pół roku? Widać, że chcą ruszyć z reklamami, kampaniami, marketingiem już teraz niebawem.
umowa jeszcze nei podpisana zapewne wiec mozna przyjąć że styczeń za nami.zostana tylko cztery miesiace.i też je można wykorzystac marketingowo.a poza tym to nie wiadomo czy chodzi o STS więc na razie nie ma co 'gdybać"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując