Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11162
Stary 12.01.2016, 21:05
Rzeczywiście coś jest na rzeczy z tym potencjalnym nowym sponsorem.
Jak zostało wcześniej wspomniane SKWK na swoim twitterowym koncie zamieściło wpis, który sądząc po dyskusji jaka pod nim rozgorzała i odpowiedziach SKWK informuje że w obecnym tygodniu pojawi się nowy sponsor.
PS pisał dziś że STS chce zostać koszulkowym sponsorem Sląska Wrocław, jednak interesuje go również współpraca z Wisłą Kraków i Lechią Gdańsk. Wiadomo jak to media mają cząstkowe informacje i to im wystarcza aby opublikować artykuł. Może się okazać że to tylko plotka, ale może być też tak że STS zostanie koszulkowym sponsorem np. Wisły Kraków a w przypadku Śląska to będzie inna forma współpracy.
Tak czy inaczej nam każdy sponsor jest potrzebny, musimy przecież budować budżet, a w zasadzie jak powiedział nowy prezes powiększać swoje przychody w oparciu o nowych sponsorów.

Mam nadzieje, że poznamy za klika dni sponsora, który zagości w centralnym miejscu koszulki, ale nie obrażę się jak wejdzie na tył koszulki, czy np. spodenki.
Odpowiedz cytując