wolfu napisał(a):

Kamila szkoda. Temu pierwszemu szklany krzyż na drogę
|
Kuczak dopiero co podpisał nowy kontrakt, więc na 99% to wypożyczenie.
Natomiast Czekaj ma kontrakt do końca czerwca 2016 więc może być to jego pożegnanie z nami. I bardzo dobrze.