Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72291
Stary 12.01.2016, 18:20
Jestem pozytywnie nastawiony do Ondraska i do grania dwoma napastnikami. Jak dla mnie to sie moze udac tak wiec witam i powodzenia. Nie wiem jak wiekszosc ale ja z powrotu Małego sie ciesze, takich pilkarzy co maja Wisłe w sercu potrzeba w tym momencie a nie takie Jankowskie czy Sadloki, co najchetniej by uciekli i zostawili klub w tym miejscu co teraz jest
Odpowiedz cytując