|
Jestem pozytywnie nastawiony do Ondraska i do grania dwoma napastnikami. Jak dla mnie to sie moze udac tak wiec witam i powodzenia. Nie wiem jak wiekszosc ale ja z powrotu Małego sie ciesze, takich pilkarzy co maja Wisłe w sercu potrzeba w tym momencie a nie takie Jankowskie czy Sadloki, co najchetniej by uciekli i zostawili klub w tym miejscu co teraz jest
|