Dziwnym trafem ten głupi na Planie Marshalla się wzbogacił i za czasów powojennych rządów i urzędowania liberalnego ministra gospodarki Erharda zanotował do lat 60-tych taki pik pod względem GDP:
Na tle Francji i UK widać to jeszcze lepiej:
No, ale co tam pewnie wzięło się to z powietrza, a Niemcy przecież płacili takie ogromne kwoty... w naturze.