Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34622
Stary 12.01.2016, 17:49
Dziwnym trafem ten głupi na Planie Marshalla się wzbogacił i za czasów powojennych rządów i urzędowania liberalnego ministra gospodarki Erharda zanotował do lat 60-tych taki pik pod względem GDP:



Na tle Francji i UK widać to jeszcze lepiej:



No, ale co tam pewnie wzięło się to z powietrza, a Niemcy przecież płacili takie ogromne kwoty... w naturze.