|
Daremny trud. Socjalista nigdy nie zrozumie slow tj. "inwestycja (dlugoterminowa)", " liberalne reformy", "obrot pieniedzy".
Smieszy mnie rozbijanie tej kwoty per capita. Rownie dobrze mozemy tak rozbijac dlug publiczny, ile na 1 mieszkanca zajebala platforma z ofe itd.
Ja rowniez nie rozumiem jak mozna bylo sie znalezc tyle lat w ustrojach socjalistycznych i socjaldemokracji (czyli powiedzmy sobie szczerze - krainach mlekiem i miodem plynacych) i po prawie 70 latach miec syf, kile i mogile, a tam przy tym zlym kapitalizmie potega gospodarcza. Przeciez nie musielismy placic zadnych reparacji, kredytow.
Oh, wait - Giereczek i kredyt, ktory wydalismy jak rurkowce na przezarcie! No bo jak inaczej wykorzystac kredyt!?
Cale szczescie, za jankesy mialy problem z wydostaniem swoich z iraku, inaczej dalej bysmy ten kredyt splacali.
Dostajac co roku 5-15zl, a majac do oddania 25 nie mozna tego puscic w obrot by miec z czego oddawac. Trzeba to przezrec. Rurkowce strikes again!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 12.01.2016 o godz. 18:00.
|