|
Ano to ma wspólnego, że Niemcy więcej rocznie płacili aliantom niż za okres 1948-1951 uzyskiwali z Planu Marshalla.
Nie propagujmy więc mitów, że gdyby nie Plan Marshalla to Niemcy nie rozwinęliby gospodarki. Wystarczyłoby anulowanie kosztów okupacji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|