Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22705
Stary 12.01.2016, 12:44
Szajba_ napisał(a):Wyświetl post
a to. Myślałem, że jakiś z treningu czy coś
Bramki jak bramki, ale fakt umie się znaleźć i po prostu wykończyć skutecznie. Nie porównywał bym go do Jankowskiego z tego względu że z Jankesa żaden napastnik. No i co cieszy, chłopak mądrze mówi i wydaje się osobą skromną. Myślę że możemy mieć z niego pociechę o ile będzie dostawał szansę od trenera. Taka cicha nadzieja że może będzie talent pokroju Kuby.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując