Szajba_ napisał(a):

a to. Myślałem, że jakiś z treningu czy coś
|
Bramki jak bramki, ale fakt umie się znaleźć i po prostu wykończyć skutecznie. Nie porównywał bym go do Jankowskiego z tego względu że z Jankesa żaden napastnik. No i co cieszy, chłopak mądrze mówi i wydaje się osobą skromną. Myślę że możemy mieć z niego pociechę o ile będzie dostawał szansę od trenera. Taka cicha nadzieja że może będzie talent pokroju Kuby.