Górnik Zabrze znalazł wreszcie środkowego napastnika. Jose Kante grał do tej pory w niższych ligach Hiszpanii oraz na Cyprze.
https://www.youtube.com/watch?v=IVw_8sGuFzk
44 sekunda, takie bramki rzadko się ogląda. Ciekawe, czy gość wypali w polskiej lidze?