lopez71 napisał(a):

|
A ja chętnie posłucham ilu byłych juniorów (MP) którzy rozj..li srakse w finale 10-0 dostało szanse gry a 1 drużynie? Póżniej się dziwicie że młodzi od nas spier....
|
M. Zając - Kolanko (64. Bartosz), Żemło Ż, Bierzało, Szywacz - Kościelniak, Lech, Kamiński (59. Marszalik), Gulczyński Ż, Kuczak (82. Janur) - T. Zając Ż (74. Wąsikowski).
M.Zając - 19 lat wypozyczony do Porońca (Poroniec chyba padł na ten moment)
Kolanko - kręcił się wokół 1 drużyny
Bartosz - zadebiutował
Żemło - juz wcześniej debiutował
Bierzało - gra/nie gra w Stali Mielec (2 liga - podstawowy obronca)
Szywacz - częściej w Cieniu niż na boisku, no ale teraz Motor Lublin (3 liga) jw
Kościelniak - Chrobry 1 liga podstawowy zawodnik
Lech - teraz Mielec wczesniej Płock nie dzwigał się z ławki
Kamiński - gra w Rakowie1
Marszalik - debiutował
Gulczyński - NIE DEBIUTOWAŁ (r.96)
Kuczak- debiutował
Janur - NIE DEBIUTOWAŁ (r.96)
Zając- Korona
Wąsikowski- NIE DEBIUTOWAŁ (r.96)
I co do tych byłych juniorów. Nie umniejszam sukcesu, wynik 10-0 poszedł w świat. Jednak miałem przyjemność być na meczu jeszcze w lidze nie play offach naszej druzyny i nie uwierzysz,ale większości z w/w tam nie było.