|
No to ja też się wtrącę.
Co to znaczy w polskiej piłce (Wiśle) grać za grosze?
Z tego co pamiętam, to super gwiazdy, co grały za wielką kasę Petrescu zabierał do fabryki, żeby zobaczyli na własne oczy jak się zapierdala za grosze. Niejeden monter z taśmy prezentowałby się lepiej na boisku niż tamte lebiegi.
Jasne dajmy juniorom więcej niż oferuje Legia, ba, dajmy tyle co Real, to nie będą uciekali.
Myślicie, że Handzik czy jak mu tam, nagle zacznie grać dwa razy lepiej, bo dostanie w Legii dwa razy więcej kasy?
Osiągnie to samo co Stolarski albo Kokoszka. Będzie się nadal na swoim poziomie kopać po czole, lecz w innym klubie.
Gwiazdory jebane.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
|