Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72280
Stary 12.01.2016, 12:00
A ja chętnie posłucham ilu byłych juniorów (MP) którzy rozj..li srakse w finale 10-0 dostało szanse gry a 1 drużynie? Póżniej się dziwicie że młodzi od nas spier....
Odpowiedz cytując