Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA
Offline
#
72280
12.01.2016, 12:00
A ja chętnie posłucham ilu byłych juniorów (MP) którzy rozj..li srakse w finale 10-0 dostało szanse gry a 1 drużynie? Póżniej się dziwicie że młodzi od nas spier....
lopez71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lopez71
Znajdź inne posty napisane przez lopez71