Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72279
Stary 12.01.2016, 11:25
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czy Ty serio jesteś tak głupi, czy "tylko" nie masz honoru? nie umiesz uwierzyć w to, że ktoś jest gotów grać za grosze, aby tylko dostąpić zaszczytu gry z Białą Gwiazdą na piersi?
Ze sie tak wtrące. Jeśli by był taki pilkarz to znaczy, ze jest za słaby na Wisłę. Jesli szczytem marzeniem dla kogos jest grać w Wisłe to co to za pilkarz. Brac zawodniak ktory juz osiagnał wszystko i spelnil marzenia.Bez sensu.
Chetnie posłucham nazwisk piłkarzy ktorzy by chetnie grali za grosze w Wisle bo podobno sa tacy. Glowacki na pewno (odmowil Lechii). A jacys inni? Tylko nie opowiadaj o mlodych pilkarzach bo Handzlik pokazal. Tylko bez legend opowiesc o smokach a koknretnie: kto? Oczywiscie aby poziomem przystawał. I pytanie czy jak będzie grał za grosze w Wiśle to po to ze kocha Wisłe ale nie po to aby sie wypromowac i leciec gdzies dałej?
Odpowiedz cytując