Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72276
Stary 12.01.2016, 00:47
mysle ze Maly nie podola zadaniu - zaraz Teddi go posadzi na lawce- chlopak sie odszczeknie kilka razy i zjazd do rezerw - niestety transfer Malego w obecnej sytuacji to po prostu wystawianie sie na kpine calej pilkarskiej Polski - bierzemy kolesia ktorego nikt nie chce- argument o Wislackim sercu sory- np. Boguski tez zostawia duzo serca i zdrowia w grze - co z tego ? skoro jest mega cieniasem, parodysta i zawodnikiem o technice i sile strzalu na poziomie wczesnego niedozywionego juniora az sie boje takiej lipy gdzie juz NIKT nie chce grac na R22 dlatego siegamy po Malego , jest zle - bedzie jeszcze gorzej .....nie chce mi sie szperac ale to prawda ze Maly ma miec kontrakt na 2,5 roku ?/ jesli tak to Cupialowscy klakierzy nigdy sie nie naucza na bledach i podpisywac transfery : na rok + mozliwosc przedluzenia na 2 itp ? w naszej biednej sytuacji stac nas na kontrakty po 2-3 lata nie przewidujac wiekszych kontuzji takie transfery moga podpisywac bogate kluby z szeroka kadra a nie obecna Wisla- biedniutka ...apropo - niedawno c cos pisano o zainteresowaniu jakims Muźinem ze Slowacji - TEMAT UPADL ? CZY KOLEJNA KAZCZKA DZIENNIKARSKA W SEZONIE OGORKOWYM ? Pprzypominam ze nie mamy konkretnego def pomocnika i ofensywnego pomocnka ....Krzysiek Maczynski nie bedzie zaper...al za 3
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 12.01.2016 o godz. 00:51.
Odpowiedz cytując