Karherop napisał(a):

Małecki przynajmniej od 8 lat nie chleje wódki dzień w dzień w przeciwieństwie do Janczyka.
Porównanie z dupy.
Małecki na tle takich gwiazd jak Crivellaro, Cywka, Boguski, Jankowski może wyglądać na gwiazdę zespołu.
Sobie jeden z drugim chyba nie zdaje sprawy, jak przeciętnych piłkarzy mamy w drużynie.
Obstawiam, że na jej tle Małecki będzie się wyróżniał. Taki lajf.
Poza tym on jednak dość sporo grał na jesień w Pogoni by o nim mówić, że jest w opłakanej formie.
|
Życzę tego całym sercem Wiśle, Patrykowi, Tobie i wszystkim kibicom i bardzo egoistycznie sobie

oczywiście tylko bardzo wysoką formą piłkarską!