kowalkar napisał(a):

|
Jeżeli chodzi o wypożyczenie to jestem na nie ponieważ może się akurat u nas dobrze pokazać i będzie jak ze szczepaniakiem się z Podbeskidzia który jest wypożyczony z miedzi że teraz go chcę milech i inne kluby ekstraklapy
|
pierwokup, mówi ci to coś?