Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18264
Stary 11.01.2016, 22:44
kowalkar napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli chodzi o wypożyczenie to jestem na nie ponieważ może się akurat u nas dobrze pokazać i będzie jak ze szczepaniakiem się z Podbeskidzia który jest wypożyczony z miedzi że teraz go chcę milech i inne kluby ekstraklapy
pierwokup, mówi ci to coś?
Odpowiedz cytując