Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34591
Stary 11.01.2016, 21:25
Dodałbym do tego podstawowe kłamstwo pisowskie - http://www.pb.pl/4412649,57878,wyzsz...nie-w-tym-roku

Bezczelnie okłamali ludzi łżąc w żywe oczy (Andrzej Duda i Beata Szydło w kampanii) KILKUKROTNIE podkreślajac, że kwota wolna będzie od Stycznia. Wymienili jednych aparatczyków na drugich aparatczyków tylko że swoich. Powstawiali komuchów do spółek Skarbu Państwa. I okłamali ludzi w kwestii kwoty wolnej.

Witamy w państwie ala pis - mozesz być darmozjadem, ale zapylić Grażynę - dostaniesz pińcet złotych. Pracujesz ciężko za małe pieniądze - zostaniesz ukarany podatkiem, nie dadzą Ci nawet trochę więcej do Twojej kieszeni. ZUS też poszedł oczywiście w góre. Witamy w socjalistycznej Polsce wersja Populizm i Socjalizm.

Zobaczymy ile firm padnie przez represje skarbowe. Bo skądś piniądzę na 500 złoty trzeba przecież brać
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!