Wyświetl pojedynczy post
kowalkar
Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18262
Stary 11.01.2016, 20:47
Jeżeli chodzi o wypożyczenie to jestem na nie ponieważ może się akurat u nas dobrze pokazać i będzie jak ze szczepaniakiem się z Podbeskidzia który jest wypożyczony z miedzi że teraz go chcę milech i inne kluby ekstraklapy
Odpowiedz cytując