Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kowalkar
Member
Od: 12.2015
Offline
#
18262
11.01.2016, 20:47
Jeżeli chodzi o wypożyczenie to jestem na nie ponieważ może się akurat u nas dobrze pokazać i będzie jak ze szczepaniakiem się z Podbeskidzia który jest wypożyczony z miedzi że teraz go chcę milech i inne kluby ekstraklapy
kowalkar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kowalkar
Znajdź inne posty napisane przez kowalkar