Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72268
Stary 11.01.2016, 19:35
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
Co Wy sie tak czepiacie tego Bogusia? dwa lata temu podobnie jak wy, narzekalem gdy widziałem go w 1 skladzie, ale ostatnie 1,5 sezonu ma świetne - strzela, asystuje, a przede wszystkim zapier***

Klasę piłkarza mierzy się po tym ile zap**** . Może zatrudnijmy se od razu maratończyków to będą najwięcej biegali?

a ileż on (Pan Boguski) miał asyst i bramek w ostatnich 10 meczach w których wystąpił? Owszem, na początku zaliczył kilka względnie dobrych spotkań, ale później byłą równia pochyła w dół. I z czasem wnosił tyle co Crivellaro do zespołu.

Broniszewski mu dziękował, że dograł rundę pomimo kontuzji. Zupełnie tak jakby na koniec rundy był gwiazdą bez której drużyna polegnie (i tak poległa z kretesem) i Boguski się do tego walnie przyczynił, czy tego chcemy czy nie.
Odpowiedz cytując