|
Ten problem ma pół ligi, w zasadzie te kluby, które coś zdobywają albo mają rozkwit formy wśród skrzydłowych (Legia 14/15 - Żyro i Kucharczyk, Amica 15/16 - Pawłowski w życiowej formie) albo grają taktyką z ich pominięciem - jak Piast czy Pogoń w tym roku.
|