TRNKRN napisał(a):

|
To jakaś ściema jest, plotkę rozesłał jakiś śmieszny portalik... Zresztą, po co nam skrzydłowy, który ma staty gorsze niż Małecki?
|
to akurat żaden argument,
Nikolić na Węgrzech walił bramki na zawołanie,
u nas nie trzeba go wogóle wołać,
ponadto taki przykład z innej planety, ale Eden Hazard nie strzelił gola w tym sezonie jeszcze, co nie odrzuca zainteresowania Barcy i Bayernu
my skrzydłowych za wielu nie mamy, Gurrier bez mózgu, Sarki kontuzjowany, Małecki, Boguski i Jankowski to wiadomo,
nie ma ani jednego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, że rzucasz mu piłkę a on wie co z nią zrobić, gdzie odegrać, poszukać słabych punktów przeciwnika,
skrzydło w Wiśle ostatnimi laty to tylko łatanie dziur