Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72267
Stary 11.01.2016, 19:06
Co Wy sie tak czepiacie tego Bogusia? dwa lata temu podobnie jak wy, narzekalem gdy widziałem go w 1 skladzie, ale ostatnie 1,5 sezonu ma świetne - strzela, asystuje, a przede wszystkim zapier***. W porównaniu z Crivellarami i Cywkami to chłopak jest krakowskim Messim.
Odpowiedz cytując