|
Co Wy sie tak czepiacie tego Bogusia? dwa lata temu podobnie jak wy, narzekalem gdy widziałem go w 1 skladzie, ale ostatnie 1,5 sezonu ma świetne - strzela, asystuje, a przede wszystkim zapier***. W porównaniu z Crivellarami i Cywkami to chłopak jest krakowskim Messim.
|