http://haladasfc.nyugat.hu/tartalom/...sztonyi_andras
to że chłopa ma kontrakt do 2018 przecież ucina temat. Trzeba by było za niego zapłacić. ( a na transfermarkcie chłop warty 250.000 jurków)
Chyba że poznali w Wiśle instytucję wypożyczania piłkarzy itd.