"Do końca 2016 roku, na podstawie osiągniętego jesienią porozumienia z konsorcjum banków, Wisła musi zostać wyprowadzona z grupy Tele-Fonika. Przesunięcie terminu o rok to niewątpliwie sukces negocjacyjny pani prezes kablowego koncernu, ale zyskanie dodatkowego czasu nie oznacza, że piłkarski klub najtrudniejszy okres ma za sobą. Sprzedaż nastąpić musi, a Bogusław Cupiał wciąż nie podjął decyzji, czy przekaże drużynę w czyjeś ręce, czy wykupi spółkę za własne pieniądze."
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...tyka,id,t.html