Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
11050
11.01.2016, 15:09
PiVoSH92
napisał(a):
Brożek taki się nie wydaje, bo to chyba introwertyk, ma pewne problemy z wyrażaniem siebie (coś o tym wiem
)
O to mi właśnie chodziło. Może źle się wyraziłem, wybaczcie.
hawaiisurfer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawaiisurfer
Znajdź inne posty napisane przez hawaiisurfer