Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 11.01.2016, 13:40
Bardzo ciekawe transfery Legii.
Pogoni również.

No ale i tak liga oceni.
Hautameki jak dla mnie to jest sredni grajek i bardzo sie ciesze ze poszedł do Legii. Nie dosc ze dużo skasuje, licze ze zepsuje szatnie
Kerwa, idzie plota ze medycznych nie przeszedł. W sumie jakby go teraz odesłali to było by to dobre w ch..

E:
Aczkolwiek zaskakuje mnie Lechia Gdańsk.
Ja nie wiem czy oni kojarzą juz po tych prochach co tam biorą czy nie, ale akcja pt "Przychodzi Marco i Flavio do naszej e-klasy" była juz grana chwile temu. I wypaliła. Owszem.
Ale to już ....a było! Wtf ? Chłopy są coraz starsi, słabsi, wolniejsi i ....powtórka z rozrywki ?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.01.2016 o godz. 13:56.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując