Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11043
Stary 11.01.2016, 12:17
emjot napisał(a):Wyświetl post
taaaaa
jedyna prawda i słuszna słuszność
twoja twojszość

no comments


tylko kim ty kur.wa jesteś żeby pisać "Nie dość że głupi [...]"
znamy się
wiesz coś o mnie?

dajesz tylko świadectwo o tym kim jesteś i jak oceniasz ludzi
Czemu cię oceniam tak jak oceniam? Oceniam twoją forumową twórczość, a raczej "tfurczość", bo mając pod ręką w klubie dwóch prawdziwych Wiślaków twierdzisz, że tacy ludzie nie istnieją.

Co do Małeckiego - napatoczył się do tego zacnego grona, bo dla mnie prawdziwym Wiślakiem przestał być kiedy zaczął olewać treningi i mecze, potem obiecując, że będzie umierał za Pogoń. Może się jeszcze zrehabilituje, ale do poziomu Głowy czy Sobola nie doskoczy.
Odpowiedz cytując