emjot napisał(a):

taaaaa
jedyna prawda i słuszna słuszność
twoja twojszość
no comments
tylko kim ty kur.wa jesteś żeby pisać "Nie dość że głupi [...]"
znamy się
wiesz coś o mnie?
dajesz tylko świadectwo o tym kim jesteś i jak oceniasz ludzi
|
Czemu cię oceniam tak jak oceniam? Oceniam twoją forumową twórczość, a raczej "tfurczość", bo mając pod ręką w klubie dwóch prawdziwych Wiślaków twierdzisz, że tacy ludzie nie istnieją.
Co do Małeckiego - napatoczył się do tego zacnego grona, bo dla mnie prawdziwym Wiślakiem przestał być kiedy zaczął olewać treningi i mecze, potem obiecując, że będzie umierał za Pogoń. Może się jeszcze zrehabilituje, ale do poziomu Głowy czy Sobola nie doskoczy.