StarePokolenie napisał(a):

|
Dajcie Małemu szanse....Jak wypali z formą kazdy bedzie go chwalic.
|
Na tej podstawie to możemy Janczykowi dać szanse. Może wypalić.
Dla mnie Małecki w Wiśle to zła decyzja. Zawodnik kompletnie bez formy i to od dobrych paru lat.
Jednak mam nadzieje że się mylę i wypali jak w sezonach 2009/10 albo 2010/11.
Na ten moment niestety nie ma ku temu podstaw.