Wyświetl pojedynczy post
Ketjow123
Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72263
Stary 11.01.2016, 12:15
StarePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Dajcie Małemu szanse....Jak wypali z formą kazdy bedzie go chwalic.
Na tej podstawie to możemy Janczykowi dać szanse. Może wypalić.
Dla mnie Małecki w Wiśle to zła decyzja. Zawodnik kompletnie bez formy i to od dobrych paru lat.

Jednak mam nadzieje że się mylę i wypali jak w sezonach 2009/10 albo 2010/11.

Na ten moment niestety nie ma ku temu podstaw.
Odpowiedz cytując