Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 11.01.2016, 12:12
A co powiecie o tym? Zbydlęcenie, dzicz, dranie których trzeba się pozbyć z Europy zanim wyrżną nas jak barany?

Cytat:
Wczoraj wieczorem media niemieckie obiegła informacja o 36-letnim azylancie, który brutalnie zgwałcił 16-letniego wolontariusza w ratuszu w Wolfsburgu. Chłopak pomagał mężczyźnie wypełnić wniosek o azyl, gdy ten wepchnął go siłą do toalety. Tam miało dojść do gwałtu.
Całość tutaj: http://wpolityce.pl/swiat/277753-zemsta-za-noc-sylwestrowa-ataki-na-imigrantow-w-kolonii-umawiali-sie-na-polowanie-na-ludzi

Jeśli frau Makrela zechce przyjąć kolejny milion bydlaków (bo trudno nazwać ludźmi, uchodźcami tych, którzy dopuszczają się tak wielu ciężkich przestępstw) - to biada Europie! Może nawet prędzej niż podczas kolejnych "gościnnych występów" na sylwestra.
Powód: small error
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 13.01.2016 o godz. 09:19.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując