A co powiecie o tym? Zbydlęcenie, dzicz, dranie których trzeba się pozbyć z Europy zanim wyrżną nas jak barany

?
Cytat:
|
Wczoraj wieczorem media niemieckie obiegła informacja o 36-letnim azylancie, który brutalnie zgwałcił 16-letniego wolontariusza w ratuszu w Wolfsburgu. Chłopak pomagał mężczyźnie wypełnić wniosek o azyl, gdy ten wepchnął go siłą do toalety. Tam miało dojść do gwałtu.
|
Całość tutaj:
http://wpolityce.pl/swiat/277753-zemsta-za-noc-sylwestrowa-ataki-na-imigrantow-w-kolonii-umawiali-sie-na-polowanie-na-ludzi
Jeśli frau Makrela zechce przyjąć kolejny milion bydlaków (bo trudno nazwać ludźmi, uchodźcami tych, którzy dopuszczają się tak wielu ciężkich przestępstw) - to biada Europie! Może nawet prędzej niż podczas kolejnych "gościnnych występów" na sylwestra.