Nie wiem czy ktos sie tym tematem interesowal, ale ciekawy koles do wyjecia z Miedzi, prawdopodobnie za darmo:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=30588
Ponad 60 razy grał w Primera Division oraz prawie 200 wystepów w Segunda... W Miedzi w 10 meczach 3 bramki i 3 asysty... Moze warto by sie zainteresowac? BTW jest na testach w Lecznej... chyba daloby sie ich przebic...