Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18247
Stary 11.01.2016, 12:07
Nie wiem czy ktos sie tym tematem interesowal, ale ciekawy koles do wyjecia z Miedzi, prawdopodobnie za darmo:

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=30588

Ponad 60 razy grał w Primera Division oraz prawie 200 wystepów w Segunda... W Miedzi w 10 meczach 3 bramki i 3 asysty... Moze warto by sie zainteresowac? BTW jest na testach w Lecznej... chyba daloby sie ich przebic...
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 11.01.2016 o godz. 12:16.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując