|
Jeśli Legia chce naprawdę zaryzykować na stulecie klubu i skutecznie walczyć o LM to nie może opierać transferów na zawodnikach z polskiej ligi. Potrzeba im wartości dodanej, a nie kiszenia się w Ekstraklasowym sosie.
Co do naszych klubów w pucharach. Oczywiste jest, że muszą w nich liczyć na szczęście bo dalej finansowo jesteśmy zaściankiem. Gorsze są chyba tylko inne kluby środkowoeuropejskie i skandynawskie. Zachód i wschód są lata świetlne przed polskimi klubami. Stworzenie w takich warunkach mocnego klubu, z dużymi szansami na powodzenie w pucharach jest bardzo trudne. Udaje się to nielicznym (Viktoria Pilzno i... dalej trzeba by mocno się naszukać).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|