Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18246
Stary 11.01.2016, 11:00
Hama jest naprawde spoko. Wyróznia sie w tej lidze tylko ze ja bym mu nie dal kontraktu na 420 tys euro i 100 za sam podpis bo to juz przesada.
Odpowiedz cytując