Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34587
Stary 11.01.2016, 10:30
AYALA, przecież już mamy kilka dni po Nowym Roku, a widzę, że dalej w formie wystrzałowej

Błaszczak to dla mnie idealny pracownik na kasie w McDonaldzie, gdybym sam brał taką franczyzę.