Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34586
Stary 11.01.2016, 10:17
Dobra zmiana rzad Beaty - zmiana z ndst na dopuszczajacy to nie jest dobra zmiana.

gwarancja - jedyna gwarancja rzadow pis to socjalizm, ktorego stopnia nie ogarniaja nawet zlew-owcy. Gdyby pewna fioletowa partia sie dostala poszlibyscie Razem w koalicje.

Blaszczak - Gras Kaczynskiego.

Sasin - no i zslu szukacie w soltysach, a u Was taki nepotysta.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 11.01.2016 o godz. 10:31.
Anty PO-PiS!!!