Dobra zmiana

rzad Beaty - zmiana z ndst na dopuszczajacy to nie jest dobra zmiana.

gwarancja - jedyna gwarancja rzadow pis to socjalizm, ktorego stopnia nie ogarniaja nawet zlew-owcy. Gdyby pewna fioletowa partia sie dostala poszlibyscie Razem w koalicje.

Blaszczak - Gras Kaczynskiego.

Sasin - no i zslu szukacie w soltysach, a u Was taki nepotysta.