Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
34585
11.01.2016, 10:10
emj10
napisał(a):
Nie ma to jak kłótnie w rodzinie o popieranie banderyzmu
https://twitter.com/jacekleski/statu...45803987415040
Mimo to wierze, że w nowym roku 2016 zerwiesz kontakty z zielona ośmiornica i banxterami.Licze, że pogodzisz sie z Twoimi starymi przyjaciółmi Sasinem,Błaszczakiem i poprzesz dobrą zmiane jaka gwarantuje rząd Beaty.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA