Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11034
Stary 11.01.2016, 09:26
siemstein napisał(a):Wyświetl post
W wieku 17 lat 9 tysi..... i mało?! Prawdziwym Wiślakiem jest Wawrzyniec Rajchel. Gość zapłacił(!) za możliwość gry. I jeszcze dołożył bramkę A nie jakiś gówniarz, któremu 9 tysięcy zł w wieku 17 lat nie wystarcza.
nie ma czegoś takiego jak "prawdziwy" wiślak
wśród piłkarzy
dla nich to jest zawód
tylko
koniec kropka
a im wcześniej to zrozumiecie tym szybciej oszczędzicie sobie nerwów, stresów itp...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując