siemstein napisał(a):

W wieku 17 lat 9 tysi..... i mało?! Prawdziwym Wiślakiem jest Wawrzyniec Rajchel. Gość zapłacił(!) za możliwość gry. I jeszcze dołożył bramkę A nie jakiś gówniarz, któremu 9 tysięcy zł w wieku 17 lat nie wystarcza.
|
nie ma czegoś takiego jak "prawdziwy" wiślak
wśród piłkarzy
dla nich to jest zawód
tylko
koniec kropka
a im wcześniej to zrozumiecie tym szybciej oszczędzicie sobie nerwów, stresów itp...