Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18245
Stary 11.01.2016, 09:25
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
Hamalainen w tym sezonie 8 goli, 2 asysty - jak na ŚPO trochę mało tych asyst,
dla porównania wiecznie krytykowany tutaj Boguski 5 goli, 2 asysty- czyli nie dużo gorzej
uwaga teraz będzie lepsze, chyba Cie zaskoczę - Brożek w tym sezonie 7 goli i 6 asyst!!!

czyli co wychodzi na to że Brożek jest lepszy niż Twój Hamalainen? więc jeśli Paweł poszedłby do legii byłby dużym wzmocnieniem?!

widzisz to miałem na myśli mówiąc o innym spojrzeniu na piłkę, statystyki nie grają, ja tam nie lubię oglądać Hamalainena, dla mnie jest słaby i przereklamowany tak samo jak Kapustka i tutaj chyba każdy przyzna mi rację
Dodaj tylko, że Boguski zagrał 5 spotkań więcej

Ogólnie mam gdzieś jak gość będzie grał, ale mimo wszystko moim zdaniem będzie istotnym wzmocnieniem.

PS Brożek też zagrał więcej spotkań ;-)
Odpowiedz cytując