Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
18245
11.01.2016, 09:25
Rafal-SWL
napisał(a):
Hamalainen
w tym sezonie 8 goli, 2 asysty - jak na ŚPO trochę mało tych asyst,
dla porównania wiecznie krytykowany tutaj
Boguski
5 goli, 2 asysty- czyli nie dużo gorzej
uwaga teraz będzie lepsze, chyba Cie zaskoczę -
Brożek
w tym sezonie 7 goli i 6 asyst!!!
czyli co wychodzi na to że Brożek jest lepszy niż Twój Hamalainen? więc jeśli Paweł poszedłby do legii byłby dużym wzmocnieniem?!
widzisz to miałem na myśli mówiąc o innym spojrzeniu na piłkę, statystyki nie grają, ja tam nie lubię oglądać Hamalainena, dla mnie jest słaby i przereklamowany tak samo jak Kapustka i tutaj chyba każdy przyzna mi rację
Dodaj tylko, że Boguski zagrał 5 spotkań więcej
Ogólnie mam gdzieś jak gość będzie grał, ale mimo wszystko moim zdaniem będzie istotnym wzmocnieniem.
PS Brożek też zagrał więcej spotkań ;-)
Emenems81
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Emenems81