|
Senior Member
Offline
|
|
Rafal-SWL napisał(a): 
widzisz to miałem na myśli mówiąc o innym spojrzeniu na piłkę, statystyki nie grają, ja tam nie lubię oglądać Hamalainena, dla mnie jest słaby i przereklamowany tak samo jak Kapustka i tutaj chyba każdy przyzna mi rację
|
Nie każdy.
|
|