Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18243
Stary 11.01.2016, 08:29
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
widzisz to miałem na myśli mówiąc o innym spojrzeniu na piłkę, statystyki nie grają, ja tam nie lubię oglądać Hamalainena, dla mnie jest słaby i przereklamowany tak samo jak Kapustka i tutaj chyba każdy przyzna mi rację
Nie każdy.
Odpowiedz cytując