Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18241
Stary 11.01.2016, 08:00
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Skoro gość strzelający bramki i asystujący jest przereklamowany to faktycznie mamy inne spojrzenie na piłkę
Hamalainen w tym sezonie 8 goli, 2 asysty - jak na ŚPO trochę mało tych asyst,
dla porównania wiecznie krytykowany tutaj Boguski 5 goli, 2 asysty- czyli nie dużo gorzej
uwaga teraz będzie lepsze, chyba Cie zaskoczę - Brożek w tym sezonie 7 goli i 6 asyst!!!

czyli co wychodzi na to że Brożek jest lepszy niż Twój Hamalainen? więc jeśli Paweł poszedłby do legii byłby dużym wzmocnieniem?!

widzisz to miałem na myśli mówiąc o innym spojrzeniu na piłkę, statystyki nie grają, ja tam nie lubię oglądać Hamalainena, dla mnie jest słaby i przereklamowany tak samo jak Kapustka i tutaj chyba każdy przyzna mi rację


Odpowiedz cytując