Emenems81 napisał(a):

Skoro gość strzelający bramki i asystujący jest przereklamowany to faktycznie mamy inne spojrzenie na piłkę
|
Hamalainen w tym sezonie 8 goli, 2 asysty - jak na ŚPO trochę mało tych asyst,
dla porównania wiecznie krytykowany tutaj
Boguski 5 goli, 2 asysty- czyli nie dużo gorzej

uwaga teraz będzie lepsze, chyba Cie zaskoczę -
Brożek w tym sezonie 7 goli i 6 asyst!!!
czyli co wychodzi na to że Brożek jest lepszy niż Twój Hamalainen? więc jeśli Paweł poszedłby do legii byłby dużym wzmocnieniem?!
widzisz to miałem na myśli mówiąc o innym spojrzeniu na piłkę, statystyki nie grają, ja tam nie lubię oglądać Hamalainena, dla mnie jest słaby i przereklamowany tak samo jak Kapustka i tutaj chyba każdy przyzna mi rację
