Rafal-SWL napisał(a):

co jak co, ale chyba mamy inne spojrzenie na piłke jak dla mnie jest przereklamowany, bez techniki, drewniakowaty jednym słowem przeciętny!
|
Skoro gość strzelający bramki i asystujący jest przereklamowany to faktycznie mamy inne spojrzenie na piłkę
