Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18240
Stary 10.01.2016, 23:15
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
co jak co, ale chyba mamy inne spojrzenie na piłke jak dla mnie jest przereklamowany, bez techniki, drewniakowaty jednym słowem przeciętny!
Skoro gość strzelający bramki i asystujący jest przereklamowany to faktycznie mamy inne spojrzenie na piłkę
Odpowiedz cytując