Karherop napisał(a):

patrząc z boku robią to samo co robiła Wisła w latach 1998-2005
tak naprawdę to poza tym że masę kasy zmarnują to jest to lepsza metoda na sukces niż ściągać niesprawdzonych gości z zagranicy
A już tak schodząc do Wisły, to są plotki o 2 transferach w przyszłym tygodniu
|
Rozumiem 2 transferach oprócz zakontraktowanego już Drzazgi, Pietrzaka od lipca i praktycznie zaklepanych Ondraska i Małeckiego, tak ?