Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18238
Stary 10.01.2016, 22:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
patrząc z boku robią to samo co robiła Wisła w latach 1998-2005

tak naprawdę to poza tym że masę kasy zmarnują to jest to lepsza metoda na sukces niż ściągać niesprawdzonych gości z zagranicy

A już tak schodząc do Wisły, to są plotki o 2 transferach w przyszłym tygodniu
Rozumiem 2 transferach oprócz zakontraktowanego już Drzazgi, Pietrzaka od lipca i praktycznie zaklepanych Ondraska i Małeckiego, tak ?
Powód: edycja
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 10.01.2016 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując