piotek napisał(a):

|
Jak słyszę o Rakelsie i kimś tam jeszcze, kim L ma być zainteresowana, to mam wrażenie, że oprócz zysków marketingowych, chcą osłabić resztę ligi.
|
patrząc z boku robią to samo co robiła Wisła w latach 1998-2005
tak naprawdę to poza tym że masę kasy zmarnują to jest to lepsza metoda na sukces niż ściągać niesprawdzonych gości z zagranicy
A już tak schodząc do Wisły, to są plotki o 2 transferach w przyszłym tygodniu
