Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18237
Stary 10.01.2016, 22:38
piotek napisał(a):Wyświetl post
Jak słyszę o Rakelsie i kimś tam jeszcze, kim L ma być zainteresowana, to mam wrażenie, że oprócz zysków marketingowych, chcą osłabić resztę ligi.
patrząc z boku robią to samo co robiła Wisła w latach 1998-2005

tak naprawdę to poza tym że masę kasy zmarnują to jest to lepsza metoda na sukces niż ściągać niesprawdzonych gości z zagranicy

A już tak schodząc do Wisły, to są plotki o 2 transferach w przyszłym tygodniu
Odpowiedz cytując