Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18234
Stary 10.01.2016, 22:05
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
co jak co, ale chyba mamy inne spojrzenie na piłke jak dla mnie jest przereklamowany, bez techniki, drewniakowaty jednym słowem przeciętny!
Plus 30stka na karku więc praktycznie brak szans na sprzedaż w przyszłości..
Odpowiedz cytując