Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
18233
10.01.2016, 21:55
Emenems81
napisał(a):
niby tak, ale już taki Hamalainen to konkretne wzmocnienie..
co jak co, ale chyba mamy inne spojrzenie na piłke
jak dla mnie jest przereklamowany, bez techniki, drewniakowaty jednym słowem przeciętny!
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL